I. Országos Baptista Iskolák Kamara Néptáncversenye
Nagyhalász, 2015. április 18.

 

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS!

"Lassan elérkezik a nagy nap, amit már izgatottan várunk, de gondolom Ti is, hogy a fáradságos munkátok végre értelmet nyerjen egy jó hangulatú, vidám megmérettetésen. A nagyhalászi Csuha Antal Baptista Általános Iskola vár Benneteket!" - olvashattuk a verseny meghívóján.

Nézzük, hogyan zajlik az újabb országos verseny, amit városunk iskolája rendez!

 

FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ FACEBOOK-OLDALUNKAT IS TEKINTSE MEG!

Menetrend:
8,00-10,00       Regisztráció
8,00-10,00       Színpadbejárás (Művelődési Ház)


KATT A KÉPRE A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ!


KATT A KÉPRE A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ!


10,30               Köszöntő (Petró László igazgató)
10,35               Megnyitó


TEKINTSE MEG A MEGNYITÓ GALÉRIÁJÁT A KÉPRE KATINTVA!


10,45               A verseny kezdete a beosztás szerint.


KATT A KÉPRE A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ!


KATT A KÉPRE!

Sorszám

Település

Csoport neve

Korcsoport

Műsor címe

Műsoridő

Létszám

1.

Kótaj

Tearózsa

III.

Ellentétek teljessége

6

15

2.

Nyírbogdány

Csicsergők

I.

Játékaink

5

10

3.

Nyírbogdány

Mütyürkék

I.-II.

Sárközből

5

10

4.

Nyírbogdány

Eszterlánc

III.-IV.

Rábaközi hangulatok

5

10

5.

Téglás

Ördögmotolla I.

III.-IV.

Kékcsei táncok

6

10

6.

Téglás

Ördögmotolla II.

III.-IV.

Szilágysági táncok

6.30

10

7.

Kisújszállás

Aprók

II.

A kis gömböc

7

20

8.

Kisújszállás

Garagulyos legények

III.

Szilágysági verbunk

3

7

9.

Kisújszállás

Garaguly

III.-IV.

A lóca

7

10

10.

Kisújszállás

Karakasok

IV.

Nagy nemzetből való vagyok

7

10

11.

Törökszentmiklós

Koppantós

III.

Somogyi táncok

5

14

12.

Nagyhalász

Apró Rétköz

I.

 

6

10

13.

Nagyhalász

Mini Rétköz

II.

Áradi, fáradi…

6

10

14.

Nagyhalász

Kis Rétköz

II.

Lakodalmas

6

10

15.

Nagyhalász

Rétköz (lányok)

III.

Nem megyünk mi messzire

5

10

16.

Nagyhalász

Rétköz

IV.

Onnét a Nyírségből

5

10

17.

Nagyhalász

Bódiék

III.

Ez a miénk

4

6

 


KATT A KÉPRE A GALÉRIA ELÉRÉSÉHEZ!

11,30-14,00     Ebéd (Minden résztvevőt és kísérőt várunk egy ebédre.)
14,30               Eredményhirdetés, díjak átadása (Szenczy Sándor, a zsűri elnöke, Petró László)


Díjazás:

A produkciók arany, ezüst és bronz minősítést kapnak.(serleg és oklevél)
Különdíjak a zsűri javaslata alapján.

AZ OKLEVELEK!



A kisújszállási nézői különdíj, melyet a fellépő gyerekek szavazata alapján ítélünk oda.
A szavazás menete: saját magára nem szavazhat senki. Minden fellépő kap egy szavazó cédulát az iskolája nevével, így csak másik produkcióra tud szavazni a kihelyezett 17 urnába.
A legtöbb szavazócédulát begyűjtött kapja a Nézői különdíjat.


A DÍJÁTADÓ GALÉRIÁJA - KATT IDE!

 

Ennyi volt mára, köszönjük a figyelmet!

 

Fotó, videó: Oszlánszki Dóra, Nagy Enikő, Hidegh Henrietta, Elek Noémi, Kovács Levente, Bacskai János



Az idősek köszöntése

A művelődési házban