SZÉP EREDMÉNY AZ ORSZÁGOS SAKKDÖNTŐN

Az elmúlt héten 2014.05.16-18-ig Szombathelyen vettünk részt a Diákolimpia Országos Döntőjében. Az iskolánkat 2 leánycsapat (alsó-felső) korcsoport képviselte.

TOVÁBBI KÉPEK ITT!

Pénteken a hosszú utazás után elfoglaltuk a szálláshelyünket, majd a megérdemelt pihenő következett a lányoknak. Másnap reggel a Haladás Spotcsarnokában 9 órakor kezdetét vette a versenysorozat, ami aznap 5 fordulós volt 2*30 perces játékidővel.

A gyerekek a napi fáradalmak után este egy kicsit lazíthattak, ki-ki kedve szerint.

Vasárnap reggel ismét folytatódtak a küzdelmek, még 3 forduló volt hátra.

Összességében 26 csapatból a 14. helyen zárt mindkét lány csapatunk, ami nagyon jó eredménynek számít.

Végül az ebédet követően még előttünk állt a hosszú út, amit szerencsésen teljesítettünk, és estére már mindenki saját otthonába pihenhetett.

A csapat tagjai:
Alsós korcsoport: Szabó Luca, Nagy Dorina, Bor Boglárka
Felsős korcsoport:  Orosz Eszter, Nagy Fanni, Nagy Bernadett Éva, Kelemen Réka

Ez úton is gratulálunk sakkozóinknak és felkészítő tanáraiknak!

Mihalkó József Sakk Emlékverseny

2014. 05. 24-én Nyíregyházán a Megyeháza dísztermében egy nagyszerű sakkozó emlékére megrendezett sakkversenyen vettünk részt14 tanulóval.

A verseny 7 fordulós 2*15 perces rapidverseny volt.

Az iskolánk diákjai ismét nem hoztak ránk szégyent, hiszen 8 éremmel gazdagodva tértünk haza. Két kategóriában hirdettek eredményt alsó és felső.

Leány: 1. hely: Nagy Bernadett Éva

Fiú 1. hely: Pinke Dominik, 3. hely: Radvánszki Viktor.

KORMÁNY LÁSZLÓ

VÁROSREHABILITÁCIÓ

Közel 400 millió forintos pályázatot nyert városunk, sok minden épülhet Nagyhalászban.