JUTALMAZTÁK A LEGSIKERESEBB HALÁSZI ISKOLÁSOKAT

Ebben az éven is megjutalmazták mindazokat a gyermekeket a Csuha Antal Baptista Általános Iskolában, akik a Rétközi Iskolaszövetség versenyein az első három hely valamelyikén végeztek, vagy kiemelkedő teljesítményt értek el területi vagy országos versengéseken. Még soha nem teljesítettek ilyen jól a nagyhalászi gyerekek, még soha nem adtak át ilyen sok jutalmat az iskolában – emelte ki Petró László, az iskola igazgatója, míg Orosz Károly, a város polgármestere elmondta, hogy az eredmények is bizonyítják, hogy teljesen fölösleges ebből az iskolából bárhová is elvinni a gyermekeket, hiszen itt is mindent megkapnak ahhoz, hogy kiemelkedően teljesítsenek.

 

A KÉPGALÉRIA ELSŐ RÉSZÉNEK MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON IDE!

 

Eredményes szereplés

Hagymási Flóra 7.a

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

Tóth Fruzsina 7.a

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

 Nagy Enikő 7.b

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

Iván Attila 7.b

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

Papp Ádám 4.b

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

NÉPTÁNC

Gulya Alexandra 6.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kovács Boglárka 5.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kövér Ákos 6.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kövér Gábor 6.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Taskó Cintia 5.b
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Talpas Kinga 3.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Asztalos Ibolya 3.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kelemen Evelin 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Tóth Anna 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Bódi Valentina 3.b
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Móré Máté 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kaszás Krisztián 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Tenki Gergő 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kaszás Krisztián 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Tenki Gergő 3.c
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Elek Lili 3.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Horváth Alexander 3.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Tóth Katrin 3.a
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Horváth Viktória 5.a
I. Dömötör napi táncforgatag
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Szigili Vivien 6.a
I. Dömötör napi táncforgatag
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

 

RISZ


Márczi Dóra 3.a
RISZ Természetismereti vetélkedő 3. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Bodnár Barbara 8.b
RISZ Versmondó verseny 3. helyezett

Tóth Judit 7. b
RISZ prózamondó verseny 3. helyezett

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

Barati Ferenc 4.a
RISZ Természetismereti vetélkedő 3. helyezett

Kovács Levente 7.a
RISZ Informatika verseny 3. helyezett

Oszlánszki Dóra 7.a
RISZ Versmondó verseny 2. helyezett

Gebri Fanni 8.a
RISZ Versmondó verseny 2. helyezett

Szűcs Adrienn 1.a
RISZ szavalóverseny 1. helyezett

Szitár Bence 6.b
RISZ Matematika verseny 1. helyezett

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

 

MEGYEI


SzitárMiháy 8.a
Megyei Honvédelmi Verseny 5. helyezett csapatban

Tóth Patrik 7.b
Megyei Honvédelmi Verseny 5. helyezett csapatban

Csorba Krisztián 7.b
Megyei Honvédelmi Verseny 5. helyezett csapatban
Megyei összetett honvédelmi verseny 5. helyezett csapatban

Laska Attila 7.b
Megyei összetett honvédelmi verseny 5. helyezett csapatban

Nagy Béla 7.b
Megyei összetett honvédelmi verseny 5. helyezett csapatban

Balogh Mátyás Márió 7.b
Megyei Honvédelmi Verseny 2. helyezett csapatban

Tóth Bence 6.a
Megyei Honvédelmi Verseny 2. helyezett csapatban

Csemer Krisztián 6.a
Nagykörzeti atlétikai döntő kislabda hajítás 1. helyezett

Balázs Richárd 7.a
Nagykörzeti atlétikai döntő kislabda hajítás 1. helyezett
Nagykörzeti atlétikai döntő 600 m futás 1. helyezett

Tóth Miklós Milán 5.a
Megyei sakk diákolimpia csapatban 5. helyezett

Fabók Tamás 5.b
Megyei sakk diákolimpia csapatban 5. helyezett

Pinke Maja 2.a
Mikulás kupa 6. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 5. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett

Gulyás Dorka 8.a
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett

Oláh Boglárka 5.b
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett

Mészáros Alexa 2.b
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett

Veres Evelin 2.b
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett

Kormány Kristóf 2.b
Megyei sakk diákolimpia csapatban 3. helyezett

Oláh Gábor 3.a
Mihalkó emlékverseny ( sakk) 2. helyezett

Piszku Marcell
Megyei sakk diákolimpia csapatban 3. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kormány Gábor 3.a
Hangos meseolvasó verseny 1. helyezett
RISZ matematika verseny 1. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 3. helyezett

Lippai András 1.b
Babeszem Jankó Megyei Regionális Mesemondó verseny (Téglás) különdíjasa

A KÉPGALÉRIA MÁSODIK RÉSZÉNEK MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON IDE!

 

 

ORSZÁGOS

Imre Erzsébet 6.a
Megyei Honvédelmi Verseny 2. helyezett csapatban
Magyar Természetismereti Szövetség” Klímaőrjárat” országos természetismereti vetélkedő 17. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Balogh Richárd 7.a
Megyei Honvédelmi Verseny 5. helyezett csapatban
II. Országos Baptista Tollaslabda kupa 3. helyezett

Gálik Sándor 6.a
Megyei Honvédelmi Verseny 2. helyezett csapatban
I. Dömötör napi táncforgatag 3. helyezett szólótánc kategóriában
XIV. Téli madarak természetismeret internetes csapatverseny országos döntő
III. Országos Nagyecsedi Verbunk Verseny

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szerepléséért

IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kelemen Gergő 6.a
I. Dömötör napi táncforgatag
3. helyezett szólótánc kategóriában
III. Országos Nagyecsedi Verbunk Verseny
Különdíj szólótánc kategóriában

  1. Baptista Színjátszó Találkozó kiemelkedő szereplésért

IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Szitár Dóra 5.a
XIV. Téli madarak természetismeret internetes csapatverseny országos döntő

Kaczur Nóra 5.a
XIV. Téli madarak természetismeret internetes csapatverseny országos döntő
I. Dömötör napi táncforgatag
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Fekete Judit Anna 6.a
XIV. Téli madarak természetismeret internetes csapatverseny országos döntő
Magyar Természetismereti Szövetség” Klímaőrjárat” országos természetismereti vetélkedő 17. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Akai Nikoletta 5.c
II. Országos Baptista tollaslabda kupa 3. helyezett + különdíj

Papp Márk Zsolt 5.a
II. Országos Baptista tollaslabda kupa 2. helyezett + különdíj

Rocska Réka
II.Országos Baptista tollaslabda kupa 2. helyezett

Földi Fanni 7.a
Kelet- Kupa Megyei Nyílt tollaslabda- verseny 2. helyezett
Megyei Tollaslabda Diákolimpiai döntő 2. helyezett
Tollaslabda Országos Döntő 18. helyezett

Tóth Patrik 7.b
Kelet- Kupa Megyei Nyílt tollaslabda- verseny 3. helyezett
Megyei Tollaslabda Diákolimpiai döntő 2. helyezett
2. Országos Baptista Tollaslabda Kupa 1. helyezett

Csombók Panna 8.a
Megyei Tollaslabda Diákolimpiai döntő 3. helyezett
Tokaj kupa 4. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett
II. Országos Baptista Tollaslabda kupa 1. helyezett

Madarász Rebeka 3.a
II. Országos Baptista sakk kupa 3. helyezett

Kelemen Ákos 1.a
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett

Radvánszki Viktor 5.a
Mikulás kupa 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 5. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett

Kató Máté 3.a
Megyei sakk diákolimpia csapatban 3. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Fabók Norbert 1.b
Újhegyi kupa 2. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett

Pinke Dominik 5.b
RISZ Természetismereti vetélkedő 3. helyezett
Újhegyi kupa3.helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 4. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 5. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett

Pinke Martin 6.a
I. Dömötör napi táncforgatag
2. helyezett szólótánc kategóriában
III. Országos Nagyecsedi Verbunk Verseny
Tokaj kupa 4. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Szabó Maja 2.a
Mikulás kupa 1. helyezett
Újhegyi kupa 2. helyezett
Tokaj kupa 2. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 4. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 4. helyezett
Bethlen kupa 1. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett

Csatlós Marcell 3.c
Megyei sakk diákolimpia csapatban 3. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 3. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Arany minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Kelemen Réka 8.a
Kelet- Kupa Megyei Nyílt tollaslabda- verseny 1. helyezett
Megyei Tollaslabda Diákolimpiai döntő 3. helyezett
Tokaj kupa 4. helyezett
Megyei sakk diákolimpia Egyéni 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia 1. helyezett csapatban
Diákolimpia sakk országos döntőn való eredményes szereplés
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett

Szabó Luca 4.b
RISZ helyesíró verseny 3. helyezett
RISZ Matematika verseny 2. helyezett
Móra Sakk verseny 1. helyezett
Mikulás kupa 1. helyezett
Budavári kupa 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 5. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia sakk országos döntő csapatban elért eredményéért
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett

Nagy Dorina 4.a
Mikulás kupa 3. helyezett
Tokaj kupa 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 2. helyezett
Diákolimpia sakk országos döntő egyéni eredményes szereplés
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia sakk országos döntőn csapatban való eredményes szerelés
II. Országos Baptista sakk kupa 3. helyezett

Bor Boglárka 4.a
Újhegyi kupa3.helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia országos sakk döntő csapatban való eredményes szereplés
Bethlen kupa 2. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett

Nagy Bernadett 5.b
Megyei sakk diákolimpia egyéni 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia országos sakk döntő csapatban való eredményes szereplés
Bethlen kupa 1. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 2. helyezett

Orosz Eszter 6.a
Mikulás kupa 1. helyezett
Újhegyi kupa 2. helyezett
Újhegyi kupa 1. helyezett
Budavári kupa 1. helyezett
Tokaj kupa 2. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 1. helyezett
Diákolimpia sakk országos döntő egyéni szereplés
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia sakk országos döntő csapatban való eredményes szereplés
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett

Kormány Szabolcs 5.a
Megyei sakk diákolimpia egyéni 1. helyezett
Diákolimpia országos sakk döntő egyéni szereplés
Megyei sakk diákolimpia csapatban 5. helyezett
II. Országos Baptista sakk kupa 1. helyezett
IV. Krétakör Művészeti verseny Ezüst minősítés
Pulyabál Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztivál Ezüst minősítés

Nagy Fanni 6.a
XIV. Téli madarak természetismeret internetes csapatverseny országos döntő
Újhegyi kupa 2. helyezett
Budavári kupa 3. helyezett
Megyei sakk diákolimpia egyéni 2. helyezett
Diákolimpia országos sakk döntő egyéni 6.helyezett
Megyei sakk diákolimpia csapatban 1. helyezett
Diákolimpia országos sakk döntő csapatban elért teljesítményéért
II. Országos Baptista sakk kupa 3. helyezett
Magyar Természetismereti Szövetség” Klímaőrjárat” országos természetismereti vetélkedő 17.helyezett

Bodnár Dániel 5.b
RISZ Történelem verseny 1. helyezett
RISZ Matematika verseny 1. helyezett
Bendegúz Megyei Történelmi verseny 1. helyezett
Bendegúz Országos Történelmi verseny 1. helyezett

 

NEVELŐK

Koi Ibolya
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Gebri Szilárdné
Versenyekre való eredményes felkészítésért
Csuha Csillagai Gálára való eredményes felkészítésért

Veres Károly
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Gosztola Ferencné
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Bacskai János
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Szabóné Berecz Judit
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Katona Ilona
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Városiné Bakó Klára
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Szőkéné Koczán Matild
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Türkné Bodnár Judit
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Petró Gergely
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Rózsáné Harsányi Irén
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Kovács Viktor
Versenyekre való eredményes felkészítésért
Csuha Csillagai Gálára való eredményes felkészítésért

Kormány László
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Dr. Gunyecz Zoltán
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Szentirmai Gáborné
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Fábián Sándorné
Versenyekre való eredményes felkészítésért

Kropkóné Gulácsi Andrea
Csuha Csillagai Gálára való eredményes felkészítésért

Kormányné Gönczi Valéria
Csuha Csillagai Gálára való eredményes felkészítésért

 

B. J.

VÁROSREHABILITÁCIÓ

Közel 400 millió forintos pályázatot nyert városunk, sok minden épülhet Nagyhalászban.


GALÉRIÁK

további képgalériák
Október 23.

A koszorúzás képei

Cinkeavató

Beavatták a felsősöket az iskolában

Csibeavató

Az elsős iskolások próbatételei

Az idősek köszöntése

A művelődési házban