EGÉSZSÉGNAP AZ ISKOLÁBAN

Június 10-én iskolánkban a Csuha-hét keretein belül Egészségnapot tartottunk. A gyerekek számára salátakészítő versenyt hirdettünk.TOVÁBBI KÉPEK ITT!

A hideg étkeket készíthették gyümölcsből, zöldségből, sovány csirkehúsból és halból. Független zsűri értékelte a remekműveket, az első három helyezett szerény jutalomban részesült. Dolgozóink ingyenes egészségügyi méréseket vehettek igénybe: vérnyomás-, testsúly, vércukor- és testzsír százalék-mérés.

Sajnos orvosi ellátást igénylő adatokkal is találkoztunk. Az ilyen jellegű méréseknek azonban éppen az a lényege, hogy a tünetmentesen élő embertársaink szembesüljenek azzal, hogy mindezek ellenére vannak problémáik, amelyek komoly egészségkárosodást okozhatnak. A megfelelő időben meglépett segítséggel ezek a gondok elkerülhetőek.

Örülünk, hogy segíthettünk!

Külön köszönet a nyugdíjas védőnéniknek, Juhászné Marika nénike és Borosné Julika néniknek, akik a méréseket végezték.

Tuza JózsefnéVÁROSREHABILITÁCIÓ

Közel 400 millió forintos pályázatot nyert városunk, sok minden épülhet Nagyhalászban.


GALÉRIÁK

további képgalériák
Október 23.

A koszorúzás képei

Cinkeavató

Beavatták a felsősöket az iskolában

Csibeavató

Az elsős iskolások próbatételei

Az idősek köszöntése

A művelődési házban